Legowiska dla Owczarka Australijskiego

Owczarek australijski jest dużym, chudym psem i potrzebuje dużo miejsca, aby się rozciągnąć. Są również podatne na dysplazję stawu biodrowego, dlatego ważne jest, aby otrzymały legowisko z wystarczającą ilością miejsca do odpoczynku.

Pierwszym krokiem do upewnienia się, że Twój owczarek australijski ma najlepsze możliwe legowisko, jest znalezienie takiego, które odpowiada jego rozmiarowi. Dostępnych jest wiele różnych rozmiarów i kształtów legowisk, więc będziesz chciał znaleźć takie, które będzie odpowiadać potrzebom Twojego zwierzaka, a także jego osobowości.

Owczarki australijskie mają bardzo specyficzne potrzeby, jeśli chodzi o swoje legowiska, co oznacza, że przed zakupem należy upewnić się, że wybrano dla niego odpowiednie posłanie.

1 2

Kompletny przewodnik dotyczący najczęstszych pytań dotyczących owczarków australijskich

Owczarek australijski to średniej wielkości pies pracujący o grubej, podwójnej sierści. Mają naturalny popęd zdobyczy i są inteligentne, co czyni je doskonałymi psami stróżującymi. . Są bardzo opiekuńcze i terytorialne, ponieważ pierwotnie były hodowane w celu ochrony owiec. Owczarki australijskie są inteligentne i łatwe do wyszkolenia, co czyni je doskonałymi towarzyszami aktywnej rodziny. Mają wysoki poziom energii, którą należy mądrze wydać, w przeciwnym razie może stać się destrukcyjna. Owczarki australijskie nie szczekają dużo, ale subtelną mową ciała ostrzegają ludzi o wszelkich zmianach w ich otoczeniu. Ten cichy pies jest bardziej relaksujący niż szczekający, by zwrócić na siebie uwagę.

Co to jest owczarek australijski?

Owczarek australijski to rasa psa pasterskiego. Rasa ta jest często określana po prostu jako Aussie, ale poprawna nazwa to owczarek australijski. Rasa została wyhodowana w Australii do wypasu owiec i bydła, stąd ich nazwa.

Owczarek australijski to pies pasterski o długiej, gęstej, szorstkiej sierści, która ma kolor od czarnego do czerwonego i zawiera białe znaczenia. Są znane ze swojej inteligencji, wyglądu przypominającego szpica i wyjątkowego ubarwienia. Są obecnie jedną z najpopularniejszych ras w Ameryce i od 1992 roku są zaliczane do Grupy Non-Sporting AKC

Jak wybrać najlepszą kanapę lub legowisko dla swojego zwierzaka australijskiego?

W tym artykule dowiesz się, jak wybrać najlepszą kanapę lub łóżko dla swojego australijskiego zwierzaka.

Pierwszym krokiem jest określenie, jakiego rozmiaru potrzebuje twoje zwierzę.

Ogólnie rzecz biorąc, zalecamy zakup większego rozmiaru legowiska by pies czuł się dobrze.

Ratowanie owczarka australijskiego ze starych dobrych czasów tradycyjnych ras pasterskich

Owczarek australijski został wyhodowany w Ameryce w celu zaganiania owiec i bydła na duże odległości. Pomysł polegał na stworzeniu psa, który byłby w stanie zaganiać i kontrolować dużą liczbę zwierząt gospodarskich bez przeszkadzania. Owczarek australijski zawsze był psem pasterskim i nigdy nie stracił tej cechy.

Jednak owczarek australijski zawsze był przeznaczony do czegoś więcej niż tylko do zaganiania bydła. Ma żywiołową osobowość, co czyni go doskonałym zwierzakiem rodzinnym i jest wystarczająco inteligentny, aby nauczyć się wielu sztuczek i dokonywać wyczynów.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl