Legowiska ortopedyczne

Legowiska ortopedyczne dla psów i kotów FUNITO to produkty, które powinny być nie tylko wygodne, ale przede wszystkim muszą spełniać swoją główną funkcję. Legowiska dla psa i kota z naszej oferty wyprodukowane zostały ze specjalnej pianki poliuretanowej, której główną zaletą jest pamięć kształtu. Sprawia to, że produkt idealnie dopasowuje się do pupila zapewniając mu komfortowy wypoczynek. Legowiska ortopedyczne dla psów i kotów w szczególności nadaje się dla starszych i schorowanych zwierząt, które mają problemy ze stawami, czy też dla zwierzaków wymagających rehabilitacji. Dzięki temu powrót do zdrowia i rehabilitacja będzie przebiegać w komfortowych warunkach.

Legowiska są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych.
Nasze legowiska można umyć przecierając wilgotną szmatka lub prać  w pralce w temperaturze 30 ° C

1 2

W jaki sposób łóżka ortopedyczne mogą złagodzić bolesne stany i promować zdrowie stawów?

Łóżka ortopedyczne są zaprojektowane tak, aby zapewnić wsparcie dla szyi, pleców i stawów w celu złagodzenia ucisku i bólu. Są często stosowane dla zwierzaków, które mają problemy ze stawami i wracają do zdrowia po urazie.

Należy zauważyć, że legowiska ortopedyczne mogą być drogie, ponieważ wymagają dużej ilości materiału. Zajmują też dużo miejsca. Oferują jednak wiele korzyści, które sprawiają, że warto w nie zainwestować. Legowisko ortopedyczne pomagają zwierzętom z problemami ze stawami lepiej spać, czuć się bardziej komfortowo podczas odpoczynku i zmniejszać ból stawów.

Jak wybrać odpowiednie łóżko ortopedyczne do potrzeb psa?

Legowisko ortopedyczne mają za zadanie zapewnić psu bardziej komfortowy sen.

Istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę przed wyborem legowiska ortopedycznego. Musisz pomyśleć o potrzebach medycznych, stylu spania i budżecie. Najważniejszym czynnikiem jest stan zdrowia psa. Powinieneś skonsultować się z weterynarzem, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj legowiska jest dla Twojego psa najlepszy.

Różne rodzaje materacy ortopedycznych i którego potrzebuje Twój pies?

Materace to inwestycja w zdrowie i komfort psa. Aby upewnić się, że otrzymasz materac, który będzie dla Ciebie najlepszy, ważne jest, aby zrozumieć że są różne rodzaje materacy dostępnych na rynku.

Istnieją trzy główne rodzaje materacy: piankowy, lateksowy i sprężynowy. Materace z pianki zapamiętującej kształt są popularne, ponieważ dobrze odciążają punkty nacisku i dopasowują się do ciała. Materace lateksowe są najlepsze dla tych, którzy lubią twardą powierzchnię z odbiciem. Materace sprężynowe zapewniają tradycyjne wsparcie przy mniejszym przenoszeniu ruchu niż inne rodzaje materacy.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl